Rezervasyon Ve İptal Koşulları

Tatilevim.com’dan kiraladığınız tüm mekanlarda, Tatilevim.com’un sorumluluğu; rezervasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi, ödemelerin "Güvenli Rezervasyon Sistemi" ile alınması, mekanın misafire ilanda görüldüğü gibi sorunsuz şekilde teslim edilmesi ile birlikte müşteriden alınan ödemelerin ev sahiplerine aktarılması, tüm ödeme süreçlerinin ve rezervasyon süreçlerinin yönetilmesini kapsamaktadır. Tatilevim.com’un sorumlulukları, Üyelik Sözleşmesinde kapsamlı şekilde belirtilmiştir. Tatilevim.com hizmet bedeli toplam rezervasyon bedelinden alınan %15 güvenli rezervasyon hizmet bedelidir.

Esnek İptal Koşulları

Kesin rezervasyon formunda görülen kiralama koşulu eğer "Esnek İptal Koşulu" ise rezervasyon bedelinin geri iadesi için iptal isteği tatil başlangıcından en az 7 gün önce yapılmalıdır. Misafirin, tatil evinin tesliminden sonra, rezervasyon bitiş tarihi öncesi (erken terk) ayrılma istegi söz konusu olursa herhangi bir para iadesi yapılmaz. Zamanında yapılmayan iptal istekleri dikkate alınmaz, tahsil edilen rezervasyon bedeli iade edilmez. Rezervasyon iptallerinde hiçbir koşulda Tatilevim.com hizmet bedeli geri ödenmez. Rezervasyon iptal isteği ilgili rezervasyon numarası ile birlikte [email protected] email adresine kesin rezervasyon formunun gönderildiği email adresinden, belirtilen sürede ve yazılı olarak yapılmalıdır.

Yarı Esnek İptal Koşulları

Kesin rezervasyon formunda görülen kiralama koşulu eğer "Yarı Esnek İptal Koşulu" ise rezervasyon bedelinin geri iadesi için iptal isteği tatil başlangıcından en az 14 gün önce yapılmalıdır. Misafirin, tatil evinin tesliminden sonra, rezervasyon bitiş tarihi öncesi (erken terk) ayrılma istegi söz konusu olursa herhangi bir para iadesi yapılmaz. Zamanında yapılmayan iptal istekleri dikkate alınmaz, tahsil edilen rezervasyon bedeli iade edilmez. Rezervasyon iptallerinde hiçbir koşulda Tatilevim.com hizmet bedeli geri ödenmez. Rezervasyon iptal isteği ilgili rezervasyon numarası ile birlikte [email protected] email adresine kesin rezervasyon formunun gönderildiği email adresinden, belirtilen sürede ve yazılı olarak yapılmalıdır.

Sıkı İptal Koşulları

Kesin rezervasyon formunda görülen kiralama koşulu eğer "Sıkı İptal Koşulu" ise rezervasyon bedelinin geri iadesi için iptal isteği tatil başlangıcından en az 1 ay önce yapılmalıdır. Misafirin, tatil evinin tesliminden sonra, rezervasyon bitiş tarihi öncesi (erken terk) ayrılma istegi söz konusu olursa herhangi bir para iadesi yapılmaz.Sıkı iptal koşulunda rezervasyon bedelinin %50 si geri iade edilmez. Zamanında yapılmayan iptal istekleri dikkate alınmaz, tahsil edilen rezervasyon bedeli iade edilmez. Rezervasyon iptallerinde hiçbir koşulda Tatilevim.com hizmet bedeli geri ödenmez. Rezervasyon iptal isteği ilgili rezervasyon numarası ile birlikte [email protected] email adresine kesin rezervasyon formunun gönderildiği email adresinden, belirtilen sürede ve yazılı olarak yapılmalıdır.